» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nefunkční klávesy

Ahoj, mám takový nezvyklý problém. Občas mi přestanou na klávesnici fungovat klávesy s diakritikou - celý ten řádek kláves ěščřžýáíé. Jedná se o NB HP ENVY s W10 1903 a nejnovějšími aktualizacemi. Mám připojenu externí klávesnici a chyba se současně projeví na integrované i externí klávesnici. Prostě píši text a najednou přestanou vrchní klávesy fungovat. A nepíší se ani alternativní znaky, čísla na těch klávesách (kdyby došlo k přepnutí jazyku klávesnice tak by se psaly alespoň čísla). Znaky s háčkem napřed např. ť se ale napíší. Také je jedno kam píši znaky, prostě nikde nefungují až do restartu. Nesetkal se s tím někdo? Nevíte jak to opravit?

Odpovědi na otázku

Asi je málo mačkáš :D

Tak to restartuj a je

Nikdo neví co by to mohlo způsobovat?

Hezký večer,u NB sedíte vy, na tu dálku těžko radit (málo informací).

Kdyby měl někdo stejný problém, tak u mě to dělal program MS PowerToys 0.13.0 v defaultním nastavení.

Dobr den, take pouzivam PowerToys a mam stejny problem, vyresil jste to nejak?

Ako to vyriešiť?Odinštalovať ten NEZMYSEL!!!!!