» Poradna » Notebooky

Nefunkční klavesnice u NTB

Ahoj, stala se mi vec ze u niceho nic prestala fiungovat klavesnice i TOUCH pad na ntb. Nereaguje ani NUM atd. Zkousel jsme pripojit externi i spustit virtualni ale kdyz napisu jakekoliv pismenko tak se automaticky smaze. (jakoby byl blokly backspace) Klavesu jsem i vycistil ale porad nic.Obnova systemu nepomohla naopak jsem skonci u "zadejte email" Nenapada vas nejake reseni? Notebook VAIO

Odpovědi na otázku

A nepolil jsi notebook něčím? Jak jsi čistil klváesnici?

no on ho měl pujčený synátor a to bylo první co mě napadlo taky. Ale dušuje se že ne. Ale moc mu nevěřím Kdyby ho polil tak co pomůže nejrychleji? (mimo popelnice )

Výměna klávesnice