» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nefunkční klávesnice po restartu

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli by mě mohl někdo poradit proč mi po restartování pc nefunguje klávesnice a čím by to mohlo být?(vadná zakladní deska či špatné nastavení v biosu?) jde o to že pokud se chci dostat do nouzového režimu a vyhodí mi to volbu jak spustit system tak me klavesnice nefunguje zkoušel jsem i znova zapojit do jinýho usb konektoru ale nepomáhá.prosím o radu děkuji

Odpovědi na otázku

1. Dělalo to vždy nebo až nyní?2. Použij klávesnici PS2

začala zlobit až nyní zkusim klávesnici přes Ps2

Skus pozriet v BIOSe nieco sko USB legacy support a zapni ho, alebo USB keyboard support atd.Je to zadarmo.