» Poradna » Mobily

Nefunkční klávesnice p30 lite

Dobrý den,dnes mi z ničeho nic na p30 lite přestala fungovat klávesnice.Při snaze o napsání jakehokoliv textu kdekoliv (aplikace,prohližeč,sms atd) klavesnice normalně vyjede,ovšem bez jediného tlačítka.Ani aktualizace nepomohla.Moc Vás prosím o radu co s tím.Do továrního nastavení se mi moc nechce.Díky moc

Odpovědi na otázku

buď v nastaveniach - aplikácie - nájsť app klávesnica, odinštalovať aktualizácie, alebo v inom mobile stiahnuť inú klávesnicu a poslať na P30 lite a nainštalovať.

Super díky moc. Odinstalování aktaulizací problém vyřešilo