» Poradna » Notebooky

Nefunkční klávesnice NTB Lenovo po aktualizaci WIN 10

Ahoj všem. Mám dotaz, co mám dělat, když po poslední aktualizaci win 10 mi nejde klávesnice na NTB Lenovo Thinkpad Edge. Touchpad normálně funguje. Když připojím externí klávesnici, tak také funguje. Jedná se o NTB cca 8 let starý. Ovladač od Lenova už není pro tento typ podporován pro win 10. Bohužel není možnost se vrátit do verze před aktualizací. Je nějaká možnost, co s tím?

Odpovědi na otázku

Nevim, jestli je to stejny problem po aktualizaci, v pondeli mi donesli notas Lenovo, kde "pry" z niceho nic prestala fungovat klavesnice. Mys OK, ext. USB klavesnice take. Cely den straven hledanim priciny, drajvry...atd. a prd. V BIOSu klavesnice taky OK. Nakonec nova instalace. Duvod neznamy...

Nová instalace čeho? Celý win?