» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nefunkční klávesnice a mys při instalaci win 7

Zdravím mám problém s instalaci win 7 (jiné nemám zatím) poskladal sem new PC vše v pořádku zapojeno ale když strcim CD s win 7 tak při načtení okna win 7 semi vypne klávesnice i mys , přitom v biosech v pořádku jdou oboje mám tam i povolené USB vše jak má být ale pokaždé při instalaci win 7 se vypnou oboje a nemůžu nic. Neví někdo čím by to mohlo být ? Základní deska je - Asus crosshair VI hero (bios je asus)

Odpovědi na otázku

Víme, víme - v instalačce chybí potřebné drivery. Takže si je sežeň a do instalačky integruj, nebo, což jistě přivítáš, si takovou instalačku stáhni "hotovou" zde https://goo.gl/LpokXY

Super děkuji za odpověď.

nedavas ich ty do USB 3.0?