Nefunkční karta GTX780 DirectCU II ASUS

Dobrý den, chci se zeptat co to může být... otec mi dal grafickou kartu ktera mu nejela a koupim si novou jedna se o kartu GTX780... no ja ji zapojim do PC a jedou větraky a taky sviti vše ok ale na monitoru piše checking signal a potom napiše no signal to je všechno... je to v grafice na 100%.. ale nevim co poradte mi prosím rychle... nejlepe komu se to stalo na te stejne kartě

Odpovědi na otázku

Pokud je chyba v grafice a vy ji umíte opravit ? Pokud jí umíte opravit proč se tak blbě ptáte.... co a jak to v grafice je ?Podle popisu chyba nemusí být jen v grafice.... Karta má 4 výstupy vyzkoušel jste všechny ? Nepřipojujete tahle pouze digitální výstup přes redukci na VGA ?.....

a včem to muže byt? kdyby nešel nějaky kabel tak by to ani nenajelo nebo se milim? a zdroj je ok nejde to u 4 lidi a děla to to stejne všechny kabely byly jine

Ne kdyby nešel nějaký kabel tak by to také mohlo najet. Nekteré chyb\závady se projeví až v operačním systému. Deska , zdroj, pameť , grafika.... ....vše se musí vylučovací metodou ozkoušet.

pokud vim tak tatka to všechno odskoušel všechno bylo ok grafika mu jela dobre 3 roky počitač nerozebiral vubec a když restartoval počitač tak od te doby mu to děla