» Poradna » Notebooky

Nefunkční kamera po připojení přes mobilní data

Dobrý den, prosím o radu ohledně kamery na notebooku ASUS VivoBook 14. Ještě před pár dny běžně fungovala, pak jsem připojila notebook k internetu přes data v mobilu (hotspot) a nyní mi kamera nejde. Myslím, že to má souvislost, protože se mi to již jednou stalo (přes data kamera nešla,pouze přes wifi, po pár hodinách po přepojení na wifi z mobilních dat se sama spustila). Nyní jsem ale již na wifi, počítač jsem restartovala, všechny aktualizace jsou aktualní. Nenapadá vás prosím něco, co ještě s notebookem provést/ kde kliknout?Děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

S daty/WiFi to 100% nesouvisí. Ta kamera funguje, když si pustíš tu kameru jen tak samostatně v počítači, tak jede?

Nee vůbec nejede ani sama v počítači, píše, že nelze najít kameru. Pro mě je to právě záhada pro to, že se už jednou takhle "sama od sebe spravila", po tom, co psala to samé(nelze najít vaši kameru).....

jedna z možností je, že je nějak poškozený ovladač a hrabou do toho aktualizace Windows... Pokud má Asus ovladače k tomu notesu na webu, zkus je stáhnout a přeinstalovat.

Dobře, děkuji za info. Už to jde:).