» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nefunkční internet

Nevíte někdo co s tím? n když zapnu pc tak internet nejede ale když vytahnu a zapojím ethernetový kabel tak zase jede. Ale někdy vapadává. Nedávno jsem instaloval KMS Auto a nějáke rotado nebo něco takového je to nějaký *antivir*Dnes jsem si stáhnul Emisoft. Potřebuji pomoct.

Odpovědi na otázku

Výborně, když instaluješ samé takové "úžasné" věci, tak si budeš muset procvičit instalaci Windows

Emisoft mí i licenci a kms auto není vir to jsem si zjistil

A ten aktivátor Windows a Office si myslíš, že je v pořádku?

Není ale já chtel dát pryč ten vooznak už mě pekně štval

Co takhle místo instalace potenciálně nebezpečného programu jít třeba na Aukro a pořídit "druhotné" licence?

pockaj.. jemu nejde net, neries licenciu win. Ak vytiahne/zasunie kabel a net naskoci, je mozne, ze ma vadnu koncovku, takze ako prve vymenit kabel. Ak to nepomoze, linux live, odskusat ci je sietovka OK, a ak nieje, tak USB sietovku. Licenciu mozes riesit potom, hlavne ked sa neobtazoval napisat aky je to PC, tak mozno to je na vyhodenie a kupu noveho.

To je asi fakt možný pokusím se sehnat nový kabel ale v téhle situaci no :/

Já odhaduji, že něco těsně po startu brání převzetí IP-adresy z DHCP serveru, nahodí se autokonfigurační adresa. Vytáhne kabel, zastrčí a naskočí adresa a tím i internet.

To na Aukru nejsou žádné druhotné licence, to se můžeš vsadit Rozhodně ne ve smyslu, jak povolil soud EU. Tam je podmínkou původu původní licence EU. A pokud je mi známo, Čína zatím v EU není

Ovladače síťové karty jsi aktualizoval?

NE protože ani nevím kde

Předej počítač někomu, kdo to ví.