» Poradna » Web a internet

Nefunkční Internet

Zdravím,Včera jsem požádal o změnu varianty z O2 Internet HD Bronzový na Střbrný, kvůli zvýšení Downloadu a Uploadu. Stalo se tak asi v 7 večer. Na mém modemu a zároveň routeru Zyxel1312-30B, nevím jestli ihned od té doby, každopádně později začala jednou za čas blikat kontrolka DSL a kotrolka Internetu vůbec nesvítí. Snažil jsem se to vyřešit přes O2, za ty akorát vygeneroval počítač, že technik zkontroluje vedení. Nevíte, co s tím? Kabely už jsem všechny vytahal a zase zase vrátil, ale dál nevím. Potřebuju pracovat. Díky předem.

Odpovědi na otázku

Odpojil jsi i napájení?

Ano.

Tak v tom případě něco podělali na O2. Není to nic divného. Akorát mě napadá, jestli ti nenastavili takovou rychlost, kterou už tvůj modem neumí, je už dost starý.

S tím ti těžko pomůže někdo jiný než O2. Zavolej tam a trvej na tom, ať to dají dohromady.

Stálo by za to, ověřit si, zda ten stříbrný tarif na tom tvém modemu jede.S O2 nemám zkušenosti a na první dobrou jsem tu informaci na jejich webu nenašel.

Pockejte na ten servisni zasah O2 a na vyrozumeni od nich.No a pokud potrebujete pracovat, tak se pripojte jinak. Mate nejake zalozni reseni pro pripojeni, ne? Treba pres mobil.. Protoze pokud je pro Vas pripojeni kriticke, je pouziti sluzby s garantovanou dobou opravy poruchy v jednotkach pracovnich dnu ... trochu nerozumne.