» Poradna » Web a internet

Nefunkční internet (Steam, Edge, Explorer)

Dobrý den,včera mi přestaly fungovat nějaké funkce ve službě Steam (Zobrazení přátel, storu atd). Psalo to, že nejsem připojený k internetu, ale internet mi normálně běžel. Dnes jsem zkusil tedy steam odinstalovat a poté znovu nainstalovat, ale při kliknutí na instalační program (Steam Setup) se aplikace ani nespustí. Poté jsem se dočetl, že by problém mohl být s AVG antivirusem, tak jsem jej odinstaloval a zkusil znovu steam nainstalovat, ale stále se aplikace ani nespustila. Poté jsem chtěl jít zkusit stáhnout instalační program z jiného prohlížeče než je chrome, a zjistil jsem, že mi na prohlížečích Edge a Explorer nefunguje internet. Přitom ale v chromu mi normálně funguje, věděl by si někdo prosím rady jak toto opravit? Předem moc děkuju.

Odpovědi na otázku

Jen ještě doplním, že na druhém počítači mi běží vše v pohodě. Oba počítače mám připonejné přes kabel z jednoho routeru.

Problém vyřešen. Kdyby měl někdo podobný problém, tak jsem ho vyřešil takto: Z nějakého neznámého důvodu bylo na počítači v nastavení uvedeno ruční zadání proxy. To jsem vypnul a přepl to na Automatické vyhledávání a poté počítač restartoval a vše začalo šlapat.

" Z nějakého neznámého důvodu " : určite za to môže SAMOSATO, ten Japonec pokazí všetko