» Poradna » Ostatní

Nefunkční i7S

Dobrý den.Už přibližně tři týdny vlastním bezdrátová sluchátka i7S. Do včerejšího dne fungovaly bezproblémově (až na krabičku, ta už delší dobu nabíjí pouze, když je sama připojena USB kabelem ke zdroji elektřiny, sama o sobě ne), ale poté se mi při poslechu stalo, že pravé sluchátko z ničeho nic přestalo hrát. Nepamatuji si, že by mělo slabou baterii... Pokouším jsem se jej nabíjet, ale pokaždé mi svítí jen že se nabíjí, ale když jej vytáhnu z krabičky, LED diody neblikají. A druhé sluchátko se přitom nabíjí. Problém je ve sluchátku, v krabičce fungují obě dírky. Při zkoumání sluchátek zespodu jsem na nic zvláštního nenarazil. Ani na nečistoty, ani na manuální poškození. Stejně reaguje i v krabičce příbuzného.... prostě je to sluchátko úplně mrtvé. Nevíte prosím vás, co by to mohlo být?

Odpovědi na otázku

Treba tim ze je to okopirovanej levnej cinskej sm*jd?!? Vem to jako ponauceni pro priste ze se takove veci nekupuji. Tohle hod do elektroodpadu.

No... tyhle zrovna z Číny nejsou. Jsou vyrobeny v Litvě.

To je myslim vcelku jedno kde byla vyrobena, zakladni premisa je stejna... nekupovat nekvalitni a podezrele levne produkty.