» Poradna » Mobily

Nefunkční HDMI

Ahoj všem, ještě jeden dotaz. Mám propojený projektor s PC. Na projektoru jsou dva HDMI vstupy, v jednom mám PC a v druhém setopbox. Cca 2 roky vše fungovalo bez problémů, ale od včera přestal fungovat ten jeden vstup na projektoru. Kabely jsem zkoušel prohodit, ale jde to stále za tím vstupem. Ale je divné, že v PC ten projektor normálně vidím jako připojený, ale když zkusím duplikovat obraz tak se nic neděje. Pravděpodobně je nějak odpálený ten vstup HDMI na projektoru, jen si to chci potvrdit, protože mi je divné, že by ten projektor komunikoval s PC v případě, že by byl ten vstup poškozen. Ale nic jiného mě už nenapadá, nefunguje v tom vstupu ani ten setopbox, v druhém hdmi fungují obě zařízení bez problémů. Díky.

Odpovědi na otázku

někdo nějaký tip nebo je to asi jasný?

To uz tu bylo a chtel si hdmi switch ne?

Něco podobného se mi stalo na TV. Myslel jsem, že je jeden HDMI vstup odpálený. Pak jsem jednou televizi kompletně odpojil, abych zkontroloval zdroj, jestli je ok a po znovuzapojení jsem pro jistotu zkusil vstup HDMI o kterém jsem si myslel, že je nefunkční a on fungoval. Jede do teď. Prostě se během provozu nějak "kousnul". ☺

ano, chtěl jsem HDMI switch, ale včera jsem to znovu zkoušel a zdálo se mi divné, že ten projektor je normálně vidět jako druhý monitor v PC, tzn že ten vstup nějakým způsobem funguje, ale obraz nejede.. odpojit od sítě jsem zkoušel, ale je to stejné. Ale díky za radu.

Mě na TV osešly již oba vstupy HDMI. Takže vyhodit.