» Poradna » Notebooky

Nefunkční grafická karta

Ahoj oživil a přeinstaloval jsem starý notebook (Acer Aspire 7530) jenomže nedokáže detekovat grafickou kartu (Nvidia Geforce 9100M G) a jede tedy na integrované grafice. Ve správci zařízení vidět není a nejde naistalovat driver.(Instalační soubor nemohl najít požadující Hw nebo něco takového). Prosím o pomocWin 7 professional

Odpovědi na otázku

Nechci vědět co znamená oživil? Jakože někde na půdě měsíce, roky ležel a nyní si na něj někdo vzpomněl? Jestli při čistém OS nelze nainstalovat ovladač (předpokládám, že v BIOSu není detekován žádný problém s výstrahou), pak je karta vadná, a neprojde validace všech testů, které se při instalaci provádějí. Proč si myslíš, že se ztmaví obrazovka, a cosi se děje na monitoru - kontroluje se, že karta je v pořádku.

Jj karta je v pořádku a v Linuxu běžela v pohodě

Tvé znalosti v oboru IT jsou NULA. Prosím, už tady nešiř mystifikace.

Ta karta je tak slabá, že si vystačíš s tou integrovanou.

ale tam je MXM slot ne? mám Acer 8930 a tam je také