Nefunkční GPU v CPU?

Zdravím, už jednou jsme sem psal ohledně integrované grafikce karty na intel procesoru, ale nedočkal jsem se odpovědi, kter by pomohla.Mám zapojený primární monitor do hdmi na gk , druhý monitor do gk VGA, a třetí monitor ( televize ) do MB hdmi na int. grafiku.Všechno šlo asi 3 dny ale pak prostě z ničheo nic přestal 3. monitor fungovat, ale né docela, windows ho detekuje ale nejde mu měnit rozlišení apod. na televizi je napsáno no signal.A aby toho nebylo málo, tak jsem v biosu omylem nastavil že chci primární monitor z CPU místo mojí gk. výsledek je to, že když pc zapnu, tak bios nejprve rozpozná, že ten 3, monitor nefunguje a umíní si, že mi obraz dá na ty dva co jdou. + bios nemužu zapnout. když mačkám klávesu del. tak se mi ten bios nejspíše spustí, ale nefunguje ani jeden monitor. Ted potřebuji radu. 1) Je něco na vrácení změn v biosu? 2) jak udělat aby integrovaná zase gk šla. ( má aktuální verzi)Vyloučil jsem podle zkoušek tyto věci: Kabel HDMI který vede do tv je funkční,televize umí ukazovat obraz od HDMI. Podle mě je ta GK v CPU nefunkční a nevím zda CPU reklamovat, nebo je v tom nějaký problém špatného nastavení.MB: https://www.czc.cz/asus-b150m-pro-gaming-int... CPU: https://www.czc.cz/intel-core-i5-6500/178263... ¨GK. https://www.czc.cz/gigabyte-r9-380x-4gb/1817... Díky za rady!

Odpovědi na otázku

vytahni grafiku, monitor pripoj do desky a nastav si bios jak potrebujes. nic sloziteho.

díky, zítra zkusím. a vytáhnout grafiku, stačí vyhodit jen ty piny, že, není tam ještě nějak připojená, nebo jí musim celou vyndat ?

samozrejme, ze je pripojena do desky. musis ji vytahnout komplet ven. odpojit napajeni nepomuze. ale jestli o tom nemas tuseni, tak si napred najdi nejake video nebo si zavolej nekoho znaleho.

Dobře díky

počkat počkat, ted mi došlo to, že mě ta GPU v CPU vlastně nejspíš nefunguje. protože mi nejde 3: monitor. takže nebude fungovat ani když odpojím GPU ne?

Co si o tom myslíte?

že vytažením by to člověk už 1000x zjistil bez psaní dotazu do fora.