» Poradna » Mobily

Nefunkcni gps lg g3

Zdravím mam problem s gps zkousel jsem instalovat asi 5 ruznych navigaci a stale mi to pise nepresny signal gps a sipka mi ani nejede po trase a kdyz tak skace ruzne po mapě diky za rady

Odpovědi na otázku

co říká GPS Status?https://play.google.com/store/apps/details

V telefonu je jen jedna GPS a všechny navigační aplikace dostávají informace z ní. Takže nemá smysl zkoušet 5 navigací, když nejede jedna, nepojede žádná. Nainstaluj appku GPS status a tam se podívej, jestli se vůbec chytají nějaké satelity nebo ne.