» Poradna » Mobily

Nefunkční fotoaparát

Dobrý den,dneska ráno jsem vymazával fotky a videa z sd karty a poté co jsem dal kartu na zpět tak jsem zapl fotoaparat a fotka se nedoostřila a fotoaparat se vypl Panasonic DMC-LS80Všem děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

To je hezké a co dál ?1. baterie ve foťáku je OK ? (vyzkoušet jinou, případně tuto pořádně nabít)2. karta je OK? Lze jí přečíst v PC?3. Naběhne foťák bez karty ? Měl by

stejný problém se děje i bez karty

Tak pokud je baterka OK tak jedině servis

To s kartou vůbec nesouvisí, foťák prostě zrovna při tom zapnutí odešel. Takže servis.