Nefunkční externí disk po připojení do TV

Ahoj,včera jsem zapojovala exterák do TV pro přehrání filmu, ten se v této TV nerozjel, což se mi někdy stalo i jinde, ale tentokrát mi to nepřečte ani PC. Ohlásí se to jako nový disk a je na něm pár systémových souborů. Nevíte prosím někdo o nějakém programu nebo jak by se to mohlo vzpamatovat? Zkusila jsem připojit do jiného PC, ale stejný problém.Díky moc

Odpovědi na otázku

Televizor si disk přeformátoval po svém. Ve správci disků odstranit oddíl(y), vytvořit oddíl nový a zformátovat. To co na disku bylo už je stejně pryč.

Máš tam nějaká "cenná" data ??? Pokud ne, tak inicializace a zformátování (diskpart nebo Správce disků). Pokud ano, taks udělala chybu

Jaká cenná data? Chce jenom přehrát nějaký přiblblý film

Na co si tady prosím tě hraješ Ty woe "exterák", to je něco jako tatarák?A vzpamatovat bys to mohla v případě kdyby jsi si nejdříve v manuálu TV zjistila jak velký "exterák" je ta tvoje TV "utáhnout" a jak má být naformátovaný

"exterák" je přece "externí hadr" - to je jasné, ne?

Tak určitěěě, jenom jsem zvědavý, jestli taky od Michaely dostaneš mínusový bod

"jak by se to mohlo vzpamatovat?"pri fackovani sa kazdy spamata.

Při přehrávání by ho televize neměla formátovat protože by si nemohl přehrát žádný film. Televize si formátuje dysk jen když na něj nahrává, potom ten dysk na PC nepřehraješ, přehraje ho jen televize v které byl nahrán. Je to zabespečení proti piráctví aby si nahraný film nemohl kopírovat a šířit dál.

???

dysk, piráctí a zabespečení? Co to je za slova?

Neptej se co je to za slova, ale co je to za člověka, který je napsal...

Neznáš vyjmenovaná slova po d? Dýdžej, Dylyna, Pedygrý, Dysk, ..

To má být fór? Pokud ano, vtipné to moc není. Pokud ne, tak laskavě nás už neoblažujte svým písemným projevem...

Otevři si v PC Správce disků, vymaž na tomto disku svazek, dej vytvořit nový svazek, naformátuj ho. Záleží, jestli je televize schopná používat disk této velikosti a napájet ho. To bude v návodu. Jinak při přehrávání televize rozhodně neformátuje disk, jen čte.

Když si blbě klikneš, třeba u Sony na položku zaregistrovat disk, kterou ti nabídne při připojení, je vymalováno - tedy přeformátováno.

Jinak souhlas. Mínusko moje není.

Proto je rozumne neresit to pomoci HDD/flash disku... a kdyz uz tak at je vyhrazeny pouze na prehravani, neukladat na nej zadna dalsi dulezita data.Ale z osobni zkusenosti vim ze je to marny, je to marny, je to marny... pribuznym, znamym a treba tady na poradne to muzu opakovat donekonecna a stejne to budou delat porad stejne blbe...