» Poradna » Počítačové sítě

Nefunkční chat na Facebooku

Nefunguje mi dneska vůbec chat na facebooku a to ani na počítači natož na mobilu. Co s tím ? Už jsem se zkusil odhlásit a přihlásit ale nic se neděje :( Vidím přihlášené přátele ale nezobrazují se mi konverzace a vypisuje mi to hlášku že k facebooku se nelze připojit...

Odpovědi na otázku

Že by bůh vyslyšel moje modlitby a Zuckerberga začali konečně odpojovat. Díky bože, díky.

Já bych ale potřeboval vědět kde je chyba. Protože si přes to domlouvám schůzky a tak a teď nevím jestli mi to dotyční potrvrdili/nepotvrdili.... (Mám tam jen 30 lidí, ty které znám, nedávám si ze zásady lidi jež neznám a oni neznají mne...)

No když tam máš jen lidi, které znáš, tak jim prostě zavolej a zeptej se, ne?

Tak mi to nejde ani na OS X, ani iOS a ani na Windows 8 :/

Mi to dnes taky nejde. Taky by mě zajímalo, o jakou chybu se jedná...