» Poradna » Programy

Nefunkční bluetooth

Ahoj,
mám notebook HP ProBook 4510s s OS Windows 7. Z ničeho nic přestal fungovat bluetooth (Bluetooth 2.0 Wireless technology). Mobil mi notebook najde, ale nelze se k němu připojit ani nic z něj odeslat, nejde ani párování (nevygeneruje mi to kod z pc). Zkoušela jsem s kamarádovou radou stáhnout novější ovladač, ale bohužel to ani nepomohlo. Může to být tím, že jsem přes USB připojila Samsung Omnia i900, s kterým byl dotyčný neustále na netu a stahoval bůh ví co a byl bůh ví kde? Byla bych Vám velmi vděčná, kdybyste mi někdo poradil. Děkuji velmi mnoho...

Odpovědi na otázku

Aby bylo jasno. BT, pokud funguje, je velmi dobrým, neúnavným a dokonce i jednoduchým spoječníkem a předpokladem např. pro Nokia Suite, kterýžto SW s úspěchem používám dva roky. Pokud ovšem přestane pracovat, tak i za předpokladu funkčního HW, může jít o obtížnou a tvrdou práci spojenou s množstvím přeinstalací různé hloubky a nekonečným počtem restartů. Velmi špatně se ti bude radit. A na dálku? To vidím naprosto zcestné.

"Může to být tím, že jsem přes USB připojila Samsung Omnia i900..."
Když jsem si všimnul téhle věty, musím zareagovat. Něco podobného se stalo mě, když se k PC připojoval syn s notebookem. Hláška "Bluetooth license check failed..." a nešlo kopírovat z MT do PC pře BT.
Stačilo vysunout a zasunout BT.
PS. Pak ještě nešly HIDy ale i to se vyřešilo výběrem správného zařízení v MT.