» Poradna » Notebooky

Nefunkční Bluetooth HP Probook 430g5

Mám HP Probook 430G5,po aktualizaci zmizelo BT ze správce zařízení a není jak pustit. Režim v letadle mám vypnutý a všechny ovladače jsou aktuální. Prosím poraďte jak BT zprovoznit / zapnout.

Odpovědi na otázku

pokud to opravdu zmizelo po aktualizaci, tak co jiného byste měla udělat než znovu nainstalovat ty správné ovladače. No a pokud nevíte o čem mluvím, tak to budete muset asi někomu svěřit...... nebo si koupit třeba tohle... https://www.czc.cz/c-tech-bluetooth-adapter-...

Mám také HP Probook 430 G5 ,po aktualizaci zmizelo BT ze správce zařízení a není jak pustit. Režim v letadle mám vypnutý a všechny ovladače jsou aktuální. Jen se mi to přihodilo o hodinu později!Zkusil znovu vše aktualizovat i nahrát ovladače ručně z HP support, ale stále marné. Tlačítko (posuvník) zapnutí zmizelo z "Nastavení->Zařízení Bluetooth a jiná" v Centru akcí je jen "Připojit".Nic nefunguje!Také bych uvítal radu, než se vrhnu na vnitřnosti.

Rychle nakouknuti do Googlu rika, ze by snad mohl mit funkcni ovladace Intel, nemam to vyzkouseno, ale za pokus to stoji.

instaloval jsem poslední 22.20.0 a nepomohlo tohttps://downloadcenter.intel.com/download/30121/Intel-Wire... a nic

Pokud nefungují ovladače z HP stránek, tak bych kontaktovat HP podporu nebo diskusní forum https://h30434.www3.hp.com/t5/Notebooks/ct-p/NotebookTaké to nahlásit Microsoftu, když je jasné, že to způsobila aktualizace.Vždy se dá ta vadná aktualizace odinstalovat a zase to bude fungovat, jak má (pokud to bylo způsobeno aktualizací).

Tak vyřešeno - pomohlo stáhnout ovladač BIOS (HP Firmware Pack; 01.14.01; 6. lis 2020) z HP - Software a ovladače pro - Základní model notebooku HP ProBook 450 G5

Mohl by jste vložit link na ty ovladače?

https://support.hp.com/cz-cs/drivers/laptopspak klikneš "Zjistit produkt automaticky" - najde to tvůj Notebook, klikneš na něj a přesměruje tě to na stránku s "Zákaznická podpora HP – software a ovladače ke stažení" a hned první BIOS

Bohužel ani nové ovladače Biosu nepomohli. BT stále není ve správci zařízení a není ho jak pustit.