» Poradna » Mobily

Nefunkční blesk u mobilu samsung

Dobrý den. Mám problém. Na mém mobilu Samsung galaxy A32 4G mi nefunguje blesk. Prostě je zapnutý v mobilu a cvaknu fotoaparátem a on neblikne a fotka je místo, aby byla světla, je zbytečně tmava a šedá. U videa, kdyz potřebuju světlo, tak jsem chtěl blesk, ale jen se v rozích maličko zesvětlil obraz. Zkoušel jsem vymazat data a mezipamět aplikace. Jak to mám opravit ?

Odpovědi na otázku

A když zapneš LED jako svítilnu, tak funguje?

Normálně kdyz zapnu svítlnu v telefonu tak funguje, ale jakmili jí chci zapnout přes fotoaparát tak se nezapne (nesvítí).

- restart mobilu jsi zkoušel?- neměl (popř. nemáš) tam nějaké "visící" aktualizace pro SAM?