» Poradna » Notebooky

Nefunkční audio u sluchátek

Zdravím,nedávno jsem si kupoval nový notebook, ale narážím na problém, kdy si chci pustit př. video z youtubu na sluchátkách, počítač se tváří že zvuk přehrává, ale nic slyšet není. Aktualizace nejnovější, zvukový ovladač je aktuální, sluchátka na jiném zařízení fungují. Notebook je to Acer Nitro 5. Máte někdo nápady, jak to spravit?Díky

Odpovědi na otázku

Porovnat si verzi ovladače ve správci zařízení s verzí ovladače na stránkách výrobce, popř. ručně aktualizovat )nebo vrátit změny ovladače + pak jít do "upřesnit natavení systému" - záložka Hardware - "nastavení instalace zařízení" - přepnout na NE.

Ovladač je stažený ze stránek výrobce? Je v notebooku nastaveno, aby posílal zvuk do sluchátek?Je v realteku nastaveno, že připojené zařízení jsou sluchátka?

často v takýchto prípadoch pomôže v ovládacích paneloch zvuku zrušenie zaškrtnutia položky Enable Audio Enhancement