» Poradna » Programy

Nefunkční asistent upgradu windows 8

Ahoj, mám problém, když stáhnu a spustím "pomockíka upgradu na windows 8" z http://windows.microsoft.com/cs-CZ/windows-8/upgrade-t... , vyskočí jen chybová hláška "Tato platforma není podporována". Mám windows XP Home SP2. Děkuji za pomoc

Odpovědi na otázku

no lebo je to pravda..treba si stiahnuť SP3 a potom to už pojde

Mám stejný problém, aktualizovaný Windows XP Home SP3 a píše mi to platforma není podporována, přitom píší, že upgrade je možný z Windows XP...

Raději instaluj čistě, akorát budeš mít potíže. Málokdy se povede instalace OS z prostředí jiného OS a WXP k tomu!! Ovšem boj je to tvůj, tak prosím.

tak ale zakupenie musi urobiť na neakom podporovanom Windowse..a SP2 nie je podporovana..stiahne system a potom už robi normal čistu inštalaciu

Tak snad si dá bacha, mě jen děsí slova jako "pomocník", známe MS.

tak ono sa to tak volá..aj ja som cez to nakupoval osmičky, inak sa ani nedá /ak neratame obchody ako alza atd./

Mě to bohužel dělá také. Vyměnil jsem v počítatči poškozený disk (dříve tam W8 šli), naistaloval své Win XP, na které mám licenci, upgradoval na SP3 (naisntaloval všechny aktualizace) a stále to zobrazuje. Může to být, že nový disk nepodporuje W8?