» Poradna » Programy

Nefunkcna hra steam

No stala sa mi vec keď som stiahol na steame hru unreal tournament 3 black edition že to chelo pred spustenin nainstalovat ešte dáke dodatocne subory k hre mne sa ale v tu ranu vybil notebook a už pri dalsom spusteni to moznost neukazuje len spustit hru dole pod tym vtedy bola aj moznost preskocit instalaciu tych programov v pripade že ich mate tak si myslím že to bralo ze to je alebo čo a teraz už sa neda ani po reinstalaci hry ba dokonca steamu som dost vazne v koncoh čo teraz a neviem zistit aké prohrami to boli že by som ich stiahol niekde prosím radu ďakujem 😊. S usmevom andrej : ponpon228

Odpovědi na otázku

nechat zkontrolovat steamem, nechat odstranit a znovu nainstalovat