» Poradna » Notebooky

Nefunkčn koš, mazání bez koše

Dobrý den, mám W10 a před nějakou dobou mi přestal fungovat koš. Když dám odstranit soubor, maže se okamžitě bez uložení do koše, a to i když soubor na koš přetáhnu ručně. Ve vlastnostech koše je nastaveno mazání do koše a i nastavena velká velikost, políčko nepoužívat koš je neaktivní. Možná to začalo po aktualizacích, ale jistě to nevím, nemáte nějakou radu?

Odpovědi na otázku

Skúsiť opraviť koš? Cmd ako správca.rd /s /q C:\$Recycle.bin

Tak to je bohužel vysoce nad moje technické schopnosti, vůbec nevím jak...

Aha, aha, nikdy jsem to předtím nedělal, ale vlastně to je lehké a opravdu to pomohlo, děkuji moc! :)

Neni zač.Inak celý postup by mohol byť takto.cmd as adminrd /s /q C:\$Recycle.binClose the Command Prompt window and restart your systemRigh-click your desktop and select New folder.In the name field, copy-paste the following and hit Enter:Recycle bin.{645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E}The folder convert into the Recycle Bin!cmd jako správcerd /s /q C:\$Recycle.binZavřete okno příkazového řádku a restartujte systém.Klikněte na plochu a vyberte možnost Nová složka.Do pole Název zkopírujte a vložte následující text a stiskněte klávesu Enter:Recycle bin.{645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E}Složka se převede na koš!

Naštěstí pomohl už ten základ, ale tohle si někam uložím pro případ nouze!