» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nefunkčí zvuk u Pc

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, mám Windows 7 a zničehonic mi přestal fungovat zvuk. Projížděla jsem videa na internetu a pak to přestalo fungovat. Když si najedu na zvuk vše jde v pořádku ale zvuk prostě neslyším. Prosím, jak mám dál postupovat ?Děkuji moc

Odpovědi na otázku

Zkusil bych použít nástroj Obnovení systému. http://www.servispckupka.cz/nastroj_obnoveni_systemu.phpKouknout na ovladače do správce zařízení.www.servispckupka.cz/jak_stahnout_a_nainstalovat_ovladace_odinstalovani_ovladace.phpPokud odešel HW, tak se dá vyřešit zakoupením např. externí zvuk karty do USB portu.