» Poradna » Počítačové sítě

Nefungujúzce roletové menu webstránok a nefungujúce google maps

Dobrý deň,chel by som vás požiadať o radu v dosť nešpecifickom probléme. Niečo sa mi pokašľalo v zobrazovaní jednotlivých webstránok. Napríklad nejde načítať google maps, keď chcem stiahnuť prílohu z gmailu z roku 2007, čo som sám odosielal kamarátovi, tak sa ma pýta na bezpečnosť (https), pričom súboru nemôžem udeliť výnimku, proste ho nestiahnem z vlastného mailu. Nefunguje mi ani roletove menu napriklad na stranke http://www.eurolineslovakia.sk/ (nevyroluju sa "inforfmacie", "objednavka"...), keď aj kliknem na projekty domov nemôžem vybrať jednotlivé položky cena, šírka pozemku... Proste stránka sa chová ako statická. Robí to pod každým prehliadačom. Štandartne používam FF, ale robí to aj chrome a explorer. Explorer otvorí aspoň google mapy. Preinstaloval som javu, flash, skontrolvoal doplny a skusal nejake navody na webe na opravu google maps cez about:config vo FF, všetko bezúspešne. Neviem, či sa niečo nezaktualizovalo a odvtedy sa to kašle. Doma používam win7. V práci mi ide všetko OK na XP.ďakujem za pripadne rady

Odpovědi na otázku

doriesene, mal som 2 tyzdne stary datum v PC, tak saleli certifikaty, ze nebudu platne este niekolko dninadstavil som aktualny datum a vsetko fici ako ma