» Poradna » Programy

Nefungující zvuk - Pinnacle studio 15

Zdravím,potřebuji editovat pouze zvukovou stopu tedy nahrané mluvené slovo a k tomu přidat podkresovou hudbu. Jenže problém je v tom, že jakmile vložím jakýkoli zvukový soubor do programu Pinnacle Studio 15 ultimate a zkusím jej v něm přehrát, nefunguje zvuk. V programu Pinnacle VideoSpin ale zvuk funguje. Prosím o radu.

Odpovědi na otázku

Proč zrovna pinnacle?Vstupní a výstupní formáty a jen tak namátkou na tohle jsou zvukové editory a ty,které jsou zadarmo-např.-audacity-nero wawe editor nebo soundtrax-ashampoo music studio 5 a zajisté se najde spousta dalších.

Zkontroloval jsi všechny možnosti, kde se dá audio ztlumit? http://avid.force.com/pkb/articles/en_US/Troubl... Máš do studia nahrané všechny aktualizace?Jakou verzi Windows používáš? Pokud jsi prováděl někdy v minulosti update na 8.1, odinstaloval jsi a znovu nainstaloval Studio 15? Bez nové instalace prý Studio 15 ve Windows 8.1 nefunguje.

http://exac.cz/podpora.phpNeregistroval jsem tvé problémy (nyní máme verzi 18!) u 15 ani ve W7 a následně W8 - 8.1.Musí být aktualizováno, registrováno, aktivovány (aby ti chodilo vše vč. kodeků). Můžeš žádat radu na podpoře co je třeba.1. Tvůj pass / licence.2. HW na kterém jedeš.3. SW který máš instalován komplet, některé programy, kodek packy dělají problémy stejně jako grafické aplikace.

Tak tohle vyjde levněji.Cyberlink power director 12 zdarma přímo od firmy.http://www.cyberlink.com/stat/edms/Giveaway/PDR_Gi...

Bacha jo, tohle ovšem nemá možnosti PS, to je přece jen složitější program a v plug-inech / FX efektech i možnostech BD authoringu hodně dobrý na svou cenu. Ne není dokonalý.

Už vidím jak ho kupoval s komplet výbavou.Ten cyberlink také není ochuzený a protože má problémy se zvukem tak bych to viděl na mojí první odpověď.

Tohle řešit nehodlám, to si musí každý sám.

Co? Že není ochuzený? LE verze nepodporuje AVCHD, což by například mně silně vadilo. (Nepodporuje ani Blu-ray, 3D, MPEG-1, MPEG-2, MKV, FLV & 4K.)