» Poradna » Notebooky

Nefungující WiFi

Zdravím, asi před hodinou přestala jet WiFi na všech zařízeních, restartoval jsem router i svůj notebook ale problém přetrvává že nemohou otevřít například některé stránky z mobilu ani z PC, vždy do skončí hláškou Tato stránka je nedostupná.Co mám dělat?

Odpovědi na otázku

Například když jsme instaloval eset tak mi to psalo že moje WiFi nefunguje přitom stáhnout to šlo

A také je zajímavé že stránky které Opera otevře Edge nezvládne

jsou off-line.

Pokud přestane jít WIFI, tak nemůžou jít otevřít on-line žádné stránky. Co máš dělat ? Zkusit restartovat router, případně zkusit jiný. Místní síť bez internetu jde ?

Ona ze začátku WiFi nefungovaly vůbec a po restartu routeru nejdou jen některé stránky

Nastavoval někdo router ? Pokud nepomůže restart (vypnutí routeru z el. sítě na chvilku) , tak nějaké tovární nastavení. Konfigurace ti funguje na automatické, nebo ty brány, IP ... nastavuješ ručně ?

Vše je defaultní kromě hesla samozřejmě a měnil jsem kanál (už je to 3 dny, tím to nebude)

... zkoušel jsme i quest WiFinu