» Poradna » TV, audio a video

Nefungující televize panasonic tx-50jx800e

Dobrý den, máme v celku novou televizi panasonic tx-50jx800e a dnes když sem přišel domů a chtěl jsem jí zapnout ale místo toho my začala blikat oranžová kontrolka že začátku blikala hodně pomalu teď se zrychlila vůbec nevím co to znamená a ani sem to na internetu nenašel. Předem děkuji za pomoc.

Odpovědi na otázku

Jak zapnout? Ručně nebo ovladačem? Někdy po výpadku proudu "zazmatkuje". Vytáhni ji na chvíli ze zásuvky a po zastrčení ji pak zkus zapnout ovladačem.

Skusil sem to vytáhnout z proudu a znovu to vrátil a furt to samé, a skusil sem to vytáhnout i na dvě hodiny nepomohlo nejde to zapnout ani v zadu na panelu ani ovladačem

a co na to povedal autorizovany servis?

Vezu to tam až ve středu??

To se ptáš? Ty nevíš, kdy to tam vezeš?

Nepta. Spatna transkripce nekterych smajliku...

I když to není úplně stejný TV,ale je třeba může něco z toho být zapnuté. https://m.zive.cz/poradna/oranzova-dioda-st...

Co ti na to řekli na podpoře Panasonicu?