» Poradna » Počítačové sítě

Nefungující připojení

Zdravím, mám problém. Od nedělního večera mi nejde net. Učinil jsem všechny možné věci co mi poradil poskytovatel, ale bez výsledku. Stále se tam ukazuje u signálu připojení žlutý trojúhelník s vykřičníkem. Technik od poskytovatele mi řekl, že je to prý snad i wi fi kartou. Jenže já nejsem "ajťák" abych to rozluštil kde je chyba.Uvidím zda to spraví případně ten nový router, který mi dali za starý. Ale dost se bojím, že to bude stejné. Za případné reakce děkuji.

Odpovědi na otázku

Když to neumíš spravit sám, někoho si najdi. Kdejaký studentík by to měl zvládnout.