» Poradna » O Živě.cz

Nefungující odkazy

Chtěl jsem dostávat komentáře na článek biblická potopa Česka, klikl jsem na konci článku na odkaz o zasílání, zasekl se mi prohlížeč seznam, a to tak, že jsem musel vypnout prohlížeč, a asi po 5 min. mi konečně přišel na můj email odkaz na potvrzení mého emailu, tak jsem klikl na odkazní internetovou stránku a opět mi spadl prohlížeč seznam, vždy se oběvilo kolečko, že vyhledává a ono nic, opět jsem musel vypnout prohlížeč. Tak s tím něco udělejte a nedělejte z lidí legraci.

Odpovědi na otázku

Ty fakt požíváš prohlížeč Seznam ???

Když dokáže napsat, že se mu 'oběvilo kolečko', je už celkem jedno, jaký prohlížeč používá.

ano používám ho, protože je jediný co je propojen s mým mobilem a notebookem, dříve jsem používal firefox mozilu, ale ta mě hodně zklamala

svatá prosta(o)to....

To si děláš srandu nebo jsi tak blbej? Sorry, ale pokud máš potíže s Firefoxem a místo toho musíš používat seznam, tak máš buď totálně roze*rané Windows nebo obě ruce levé...

Ja radši chrome. Ten me propoji mobil s notebookem ok.

Nepouzivej priprietalni klumpy od Sezamu, A pokud trvas na seznamu tak se pro radu obrat tam - seznam.czA jo, delam si z tebe legraci a ne neporadil jsem ti.Tematicke zamereni tech stranek radeji necham bez komentare, protoze starsim lidem se pry nema vysmivat.Pa.

Rádi bysme ale nemáme pravomoc