» Poradna » Notebooky

Nefungujici klavesy na Acer Aspire Timeline M3

Dobry den, jelikoz mi nefunguje par pro me dulezitych klaves, pisu radeji cely tento dotaz bez diakritiky. Vim, ze je to zverstvo, ale snad to prezijete :).Mam notebook Acer Aspire Timeline M3 a posledni dobou mi znicehonic zacal vypadavat Levy Shift a klavesy "á" a "í"... posledni dobou se k nim pridala i klavesa "ž"... Nejvic mi vadi nefunkcnost leveho Shiftu, protoze ten vyuzivam prakticky porad... Nekdy vse funguje, po chvili zase na 10 min ne.. Ted uz mi shift nefunguje cely den.... Opravdu nevim, cim to muze byt. Zkousel jsem preinstalovat cele Win, nic.. Nevedel by nekdo, co s tim?

Odpovědi na otázku

Externa klavesnica funguje?

Z nejvetsi pravdepodobnosti proste umrela.

Takze myslite, ze kdybych koupil novou, rozebral notebook a prepojil klavesnice, tak bude vse zase v poradku?

Podobny problem jsem mela u aspire timelineX ctr sla obcas pak odesla uplne. Takze jsem koupila novou klavesnici (380,-kc) a po vymene vse ok.