» Poradna » Web a internet

Nefungující jabber server limun.org?

Dobrý den,mám založený účet na jabber serveru limun.org , na který se ode dneška nemohu připojit. Doufám, že ho nezrušili, mám na něm i některé své známé, které bych musel telefonicky navigovat, aby si založili účet na jiném jabber serveru.Neexistuje někde nějaká statistika nebo oznámení, zda-li server limun.org ještě pojede?Děkuju předem za jakoukoliv odpověď.

Odpovědi na otázku

Před chvilkou jsem se nemohl vůbec spojit se serverem a nyní jsem ve fázi neustálého připojování, doufám, že to nahodí.

Tak asi vyřešeno, přijel jsem z práce a komunikátor mi napsal zda-li chci důvěřoval zdroji limun.org a poté mě to klasicky připojilo :) .