» Poradna » Ostatní

Nefungující HDR

Ahoj, pořídil sem si tuto televizi - 43" Samsung UE43MU6172K tomu mám připojenou konzoly PS4 Pro.Oboje podporuje funkci HDR a i když ji mám zapnutou na TV, tak při nastavování konzole mi to neustále píše, že televize nepodporuje HDR. Zkoušel jsem všechny HDMI porty, koupil jsem i nový HDMI kabel a stále nic.Díky za každou radu

Odpovědi na otázku

Nový HDR kabel splňující potřebnou verzi HDMI? A není příliš dlouhý?

Vybral jsi spatne, ta TV nepodporuje HDR10, a 10-bit barevnou hloubku. Pokud je moznost, tak ji vrat a vyber jinou, co pozadovany HDR10 bude umet (a taky bych pridal na uhlopricce)

No jo, chyták na kupující. Televize musí umět standard HDR10.