» Poradna » Notebooky

Nefungující chladění u notebooku

Čau , pár dní mi notebook vrčel a pak když jsem hrál CS:GO tak tam najednou něco křuplo a notebook přestal vrčet a foukat tím myslím chladit. Nevím co s tím mám dělat notebook se mi přehřívá a někdy mám i teplotu procesoru 80 C... Mám ASUS X55A. Skoušel jsem i profoukat ventilátor. Popřípadně díky za radu

Odpovědi na otázku

No asi to budeš muset dát do servisu na výměnu chlazení. Tedy pokud to nezvládneš sám sehnat si náhradní díl a vyměnit ho.

Jo asi to bude na vymenu ventilatoru...