» Poradna » Web a internet

Nefungují zabezpečené stránky v Chrome

Ahoj,včera mi přestaly fungovat stránky v Chrome, které začínájí https. Zkoušel jsem hledat na internetu a bohužel jsem nenašel nic, co by mi pomohlo. Akorát odpovědi typu, tak ten Chrome nepoužívej atp. Vždy když se snažím navštívit nějakou zabezpečenou stránku, tak mi to vypíše hlášku "Tato webová stránka není dostupná." Máte s tím někdo zkušenosti? Já jsem mazal cookie, mezipaměť, přeinstaloval chrome, vypínal antivir (Eset smart security), nastavoval systémový čas a nic :/ Díky všem za pomoc

Odpovědi na otázku

Zdravím, zkuste tento link: https://productforums.google.com/forum/!topic/chrome/wualkKTMJYs tam je naznačených několik způsobů řešení, třeba to pomůže, ale teď jsme to řešili s kamarádem a žádná z těch možností mu nepomohla, to je zvláštní. Pokud by někdo přišel na nějakou další, kromě těch tam popsaných, co bude fungovat, tak by to bylo fajn. :) Hlavně je zajímavé že to začlo blbnout samo od sebe bez uživatelských zásahů a při běžném používání, jestli to způsobuje nová verze (prohlížeč se sám aktualizuje) to nevím.

Koukám že ten link nějak blbne, název toho topicu je "Can't open any HTTPS site in Chrome" to by na googlu měl být hned první odkaz. Akorát pochopitelně otevřete přes jiný prohlížeč.

Ahoj, bohuzial riesenie nepridam, iba poviem, ze mne sa stalo to iste, https stranky sa mi nenacitaju v chrome, v inych prehliadacoch vsetko funguje, nic som nenastavoval, neinstaloval som nic. Keby mal niekto nejaky napad cim to moze byt rad uvitam aj ja nejake riesenie alebo aspon skusenost. vopred dakujem

Ak mate zapnutu kontrolu SSL v ESETe, treba mat aktualny modul internetovej ochrany 1108 alebo novsi kvoli zmenam, ktore boli urobene v poslednej verzii Chrome.

U mě to způsobilo ruční nastavení wifi adaptéru. U položky protokol IP 4 musí být ve vlastnostech nastaveno: získávat IP adresu a DNS na automaticky.