» Poradna » Počítačové sítě

Nefungují webové stránky

Dobrý den,
obracím se na Vás o radu ohledně webových stránek. At už jsem připojený k jakékoliv síti, zhruba tak po 4,6 hodinách mi přestanou fungovat webové stránky v prohlížeči. Přitom ostatní služby spjaté s internetem běžne fungují (skype). Problém vyřeší až následný restart počítače. Chyba v síti (aktivním prvku) není, nejede mi to doma a ni mimo domov a na ostatních počítačích v síti vše funguje normálně. Zkoušel jsem i jiné prhlížeče, bohužel se stejným výsledkem. Zkoušel jsem i natvrdo nastavit DNS na googlovské 8.8.8.8 a 8.8.4.4, bez výsledku.

Díky za pomoc:)

Odpovědi na otázku

A co jet na netu z Live Ubuntu déle než 5 hodin. Když to nespadne, máš šotka v sys. A nebyl tady tento dotaz náhodou nedávno?

Stejný problém(nefunkčnost http protokolu) se u mě začal objevovat poté, co jsem si nainstaloval nějakou zázračnou aplikaci na wi-fi hotspot, na kterou byl odkaz na webu živě. Bohužel už si nepamatuju její jméno, každopádně její odinstalace problm vyřešila. Zkuste si vzpomenout, jestli jste něco co má co do činění s internetem nedávno neinstaloval.

zminovaný program mám také nainstalovaný, odinstalováno a čekám jestli to pošlape, díky za tip:)