» Poradna » Programy

Nefungují visual styles ve Windows XP

Dobrý den,
objevil se u mě nečekaný a pro mě nepochopitelný problém. Dnes jsem nainstaloval Windows XP a teď přišel čas stáhnout oblíbený vzhled do nich. Jenže jakmile spustím soubor s vizuálním stylem, zobrazí se okno nastavení vzhledu systému, ale nový vzhled nikde. Ať už zkusím jakýkoliv styl, vždycky vidím na výběr pouze "Klasické nastavení" a "Styl Windows XP". Neví někdo, v čem by mohl být problém, a jak jej vyřešit.
Díky za případné rady.

Odpovědi na otázku

www.softpedia.com ...

Stáhnout, nainstalovat... potom všechno půjde...

Zkoušel jsem ručně přepsat a nahradit původní uxtheme.dll, ale nefungovalo.
Tohle jede jak po másle. Díky moc.

Rád jsem pomohl...