» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nefunguji reproduktory:(

Zdravim, zrovna jsme is preinstaloval windows10 a mam mensi problem, nefungujou mi reproduktory, prohledaval jsem google i oficialni stranky vyrobce a nic jsem nenasel.. Pise mi to ze nejsou zapojeny reproduktory ani sluchatka.. Zkousel jsem zapojit oboje a napis se furt nezmenil.. Tak me napada, jestli to neni driverem, ale to je divny, pac kdyz jsme ty repraky kupoval tak jsem zadny driver nepotreboval.. Jsem docela zoufalej, prosim o radu..Dekuji

Odpovědi na otázku

Stoprocentně chybí ovladač zvukové karty - podle modelu základní desky na stránkách výrobce stáhnětě drivery

Dekuji, stahl jsem z oficialnich stranek HP audio drivery)

Drivery potrebujes. Ale ne na repraky, ale na zvukovku. Kdyz se kouknes do nastaveni zvuku, tak bys tam mel videt input a output device. Jestli tam nic nemas, tak potrebujes sehnat ovladace.