» Poradna » Programy

Nefungují přihlašovací údaje u originu

Zdravím, prosím zkušenější hráče o pomoc! Hraji na originu The Sims 4 a všechno šlapalo jako po másle. Najednou mi origin začal vyhazovat "Your credentials are incorrect or have expired. Please try again or reset your password" při přihlášení. Nevím co s tím a nechci ztratit již rozehrané hry. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Kontaktovat podporu Originu.

co s tím ? Když nevíš svoje heslo, tak si ho změň pomocí mailu zadaného při registraci ne ?Ptát se na tak rutinní věc podpory asi nemá moc smysl ne ?https://www.google.com/search