Nefunguji horni 'numericke' klavesy

Dobry,u klavesnice mi přestaly ze dne na den fungovat klavesy '1 2 3 4 7 8 9 0', tedy '+ ě š č ý á í é' a ani kdyz stisknu SHIFT tak se ni nedeje.Google mi moc nepomohl, zkusil jsem CTRL + ALT + WINDOWS KEY, přejet PC antivirem (ESET) i menit jazyk klavesnice, ale nic nezabralo. Zkusil jsem ji i zapojit do notebooku, ale ani tam klavesy nesly. Do klavesnice na 100% nezateklo.Když stisknu '; 1 2' najednou, tak se mi zobrazi napoveda Chrome, takže je jasny ze reaguji.Každa odpoved dobra. Diky

Odpovědi na otázku

Takže to dělá klávesnice i na jiném stroji? No to "Když stisknu '; 1 2' najednou, " spíš ukazuje, že tam něco nateklo. Neřeš, sežeň novou klávesnici. Je to pár korun.PrasatkoPee