» Poradna » Ostatní

Nefungují google zprávy

Nefungují google zprávy, zobrazí se: tato stránka není k dispozici. Na jiném compu na jiném místě jsou funkční. Připojení přes WIFI, cca před týdnem vše šlo bez problému. Děkuji za radu,V.

Odpovědi na otázku

Opingat adresu, pokud žije, je to někde v prohlížeči. Pokud ne, je to někde na síti, chyba může být v DNS a podobně, těžko říct.

Výpadek internetu ? Nějaké čištění,blokování,zrychlování ? Tak zkus bod obnovení.

Díky za reakci, nakonec jsem připojil přes mobilní data a zprávy fungují. Zřejmě slabý signál Wifi v nemocnici. Jste borci, díky Vláďa