» Poradna » Notebooky

Nefunguje zvuk na ntb, při stáhnutí nových ovladačů tam není uvedený můj produkt

Dobrý den, Nefunguje mi zvuk na notebooku, sluchátka mi to nezaznamenává vůbec. Výchozí reproduktory z notebooku taky nefungují, měl jsem již nedávno problémy se sluchátky a po stáhnutí ovladačů se to zpravilo. Po nějaké době ze dne na den přestal fungovat zvuk úplně. Restartovat počítač jsem zkoušel, poradce při potížích neukazuje nic. Navíc, notebook začal zaznamenávat další zařízení- Nahimic mirroring device. U něj mi to ukazuje že zvuk jde, ale stále nefunguje. Když se snažím vyhledat nejnovější ovladače na stránce výrobce (MSI) nemohu tam najít přímo můj typ a nechci instalovat ovladače z jiných typů. Dokonce jsem zkoušel i přes správce zařízení u řadiče zvuku, videa a her aktualizovat ovladače reproduktorů. Nic nepomohlo. Prosím o pomoc.typ notebooku: MSI GL63 8RC-256CZ//Opakovaně smazány nadávky od trola, vydávajícího se za uživatele "ms".//

Odpovědi na otázku

Ahoj, odinštaluj Nahimic, stiahni si potom Realtek Audio Driver buď z oficiálnej stránky alebo si kľude vo výbere zvoľ GL65, ten driver je úplne rovnaký pre celú škálu modelov, nainštaluj a reštartuj :)

Mohu se zeptat jak ho mám odinstalovat? Moc tomu nerozumím a nerad bych to doničil ještě víc.

Klikni pravým na This PC -> Manage -> Device manager -> Sound a tam vyberieš ten Nahimic, otvoríš ho, záložka drivers a tam je uninstall :)

Odinstalováno a nainstalováno. Problémem je že ten Nahimic mirroring device se nachází přímo v nejnovějším ovladači notebooku GL 65 jako vylepšovač zvuku. Stále nefunguje

Prečo mu radíš hovädinu? Aký ovládač pre GL65?Veď GL63 má SVOJE ovládače!https://www.msi.com/Laptop/support/GL63-8RC

Mimochodem správce řešení problémů mi píše že se zvuková rozšíření nenačetla, Windows to opravil a že mám restartovat počítač. Po restartu zvuk nejde, a při tom samém testu mi to znovu píše že se zvuková rozšíření nenačetla. Takhle bych to mohl dělat donekonečna hádám.

Už ti napísali - odinštaluj ten Nahimic - stiahni si originál ovládače odtiaľ https://www.msi.com/Laptop/support/GL63-8RC - zakáž aktualizácie ovládačov tými dilatantami od M$ a nainštaluj ten originál ovládač.

Vypni autoaktualizace driverů - jinak ti tam bude stále (po restartu) cpát MS ty svoje generické šunty....