» Poradna » Web a internet

Nefunguje youtube

Nevím z jakého důvodu se nenačítají videa -v horní části jen přejede červená čára a pole zůstane černé.poradí někdo ,díky laik

Odpovědi na otázku

Mě taky nejedou automaticky - tváří se, že se načítá, ale nic nedělá. Když kliknu na tlačítko play (nebo do videa), tak se spustí přehrávání, ale nejde zastavit...Ještě můžeš zkusit změnit url z "www.youtube.com/watch?v=idVidea&ostatniParametry" na "www.youtube.com/embed/idVidea" - použije se jiný přehrávač... Lze tím většinou obejít i nenainstalovaný flash player (nutná podpora HTML5 v prohlížeči)

Můj pocit je , rychle si s Youtube všechny své videa stáhnout, smazat a zrušit účet.