» Poradna » Web a internet

Nefunguje www.onlajny,com

Přeji dobrý den !Od včerejšího odpoledne se nemohu dostat na výše uvedené stránky. Při kliknutí na výše uvedený odkaz se dostávám na cizojazyčnou stránku s několika odkazy - se sportovními přenosy to nemá nic společného.

Odpovědi na otázku

Nepresiel si testom IQ.

v odkazu ss o IQ píšíhttp://www.onlajny.com/

taky mi to nejde, takže asi probém u nich. slovenské onlajny.eu fungují

když na to kliknu dopadnu jako bych posílal na adresu "cokoliv@gmail.cz"

Dobrý den můžu se zeptat nefunguje mi Onlajny a nejde mi to zpustit šlo by to opravit a spustit znova ....neruda