» Poradna » Počítačové sítě

Nefunguje wifi, ovladače aktuální, k internetu připojeno, "limited access"

Zdravím, laptop Sony Vaio VPCEC3M1E, nainstalovaný nově Win7 HP 64x, staženy aktualizace od windowsu, v device manager ukazuje, že je ovladač aktuální (jsou tam asi 4) , přes klasický rjčko internet běží, při odpojení kabelu se na wifi připojí ale hlásí omezený přístup, nějaké rady? jsem v koncích

Odpovědi na otázku

Kontrola přes Správce zařízení je málo!!! Je potřeba stáhnout ovládače přímo ze stránek výrobce HW.....

A upřímně, když tam mám 4 různé zařízení, jak zjistím který mám stáhnout?

Díky moc :)