» Poradna » Web a internet

Nefunguje WiFi na notebooku

Zdravím. Před nedávnem jsem si nainstaloval windows 7 na notebook, stáhl jsem si potřebné ovládače (doufám že všechny). Když jsem se chtěl připojit na internet, tak se to tvářilo jako bych byl na PC, nezobrazí mi tam wifi sítě. Ani název na které jsem připojen přes kabel. V HP C. manager píše že nemám zapnutou wifi. Ale když dám centrum síti tak se mi nezobrazí bezdrátová síť lan, pouze telefonické připojení. Prosím věděl by mi někdo s tímto pomoci?Foto: http://www.jpeg.cz/obrazek/ewJN

Odpovědi na otázku

No a mas ju zapnutu, alebo nie? Vypnuta karta pochopitelne ziadne ziete nemoze zobrazit pretoze je vypnuta. Vypnuta wifi karta moze byt napriklad z dovodu, ze nama spravny ovladac. To iste plati pre LAN kartu. Sietova karta bez ovladaca nefunguje a system tak nemoze zobrazit ziadne siete.

Ahoj,po resetu Huawei Echo mi zůstal Q.Atheros AR500 .339 odpojený.Před instalací (asi ze str.Acer) ovladače s logem velká lambda(ne modré), to také nešlo,ale potom ano.Do okna sítí to přidávalo nastavení 2,4 a 5 GB.Nepořídil jsem si zálohu,tak už nevím co s tím.