Nefunguje tlačiareň

Mam WIN 95 druhú verziu a tlačiareň EPSON Stylus Color 600. Tlač fungovala asi 2 roky bez problémov a zrazu nefunguje. Skušal som najnovšie ovladače aj staršie, iný samostatný LPT port na prídavnej karte do PCI slotu, stále nič. Ak pripojim inú tlačiareň, ktorá na inom počítači funguje tu nefunguje. Ak EPSONku pripojim na iný počítač tam funguje t.j. tlačiareň je v poriadku. Ak tuto EPSONku pripojim na iný počítač a tlačím po sieti tak tlač funguje. Skušal som aj preinštalovať ovladač LPT portu aj manuálne zmazanie suboru lpt.vxd a nahradanie novým aj inštaláciu na COM1 a COM2. Stále nič

Odpovědi na otázku

mohlo sa stať ze port sa odporučil do portového neba :o)skús pripojit nieco iné napr. scanner, alebo otestovať nejakým iným spôsobom

pri startu poce se koukni na lpt jestli ti ho detekoval bios